Strona startowa
Aktualności
Forum
Czym jest PTBG?
Konferencje
Publikacje
Homo Ludens
1/2009       ·   1(2)/2010
1(3)/2011   ·   1(4)/2012
1(5)/2013   ·   1(6)/2014
1(7)/2015   ·   2(8)/2015
1(9)/2016   ·   1(10)/2017
1(11)/2018 early citation
Procedura recenzowania
 
Działalność społeczna i edukacyjna
Rating gier komputerowych
 
Członkowie
Statut PTBG
Zarząd PTBG
Koła PTBG
Kontakt z PTBG
Współpraca
 
What is PTBG?

Aktualności

Zaproszenie dla Zarządu Głównego i WSZYSTKICH Członków PTBG na imprezę inaugurującą kampanię społeczną "programuj.gov.pl" (Warszawa, 31.01.2017)

28-01-2017 20:14

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Badania Gier oraz wszyscy Członkowie Honorowi i Zwyczajni Towarzystwa otrzymali zaproszenie od Warszawskiej Szkoły Filmowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Fundacji Indie Games Polska do udziału w imprezie inaugurującej kampanię społeczną „programuj.gov.pl”, która odbędzie się 31. stycznia w Kinie Elektronik i budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej. Szczegóły w oficjalnym piśmie poniżej.

Uprzejmie prosimy wszystkich Członków PTBG zainteresowanych udziałem w imprezie o potwierdzenie obecności drogą elektroniczną pod adresem PTBG@PTBG.org.pl w celu przekazania tej informacji organizatorom, zgodnie z prośbą zawartą w zaproszeniu. Prawdopodobnie informacja ta jest istotna przy planowaniu poczęstunku na „minibankiecie” wspomnianym w zaproszeniu skierowanym do Członków Towarzystwa.

 

Szanowni Państwo,

W imieniu  Warszawskiej Szkoły Filmowej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Fundacji Indie Games Polska -

mam zaszczyt zaprosić Zarząd, Członków Honorowych i wszystkich Członków Polskiego Towarzystwa Badania Gier na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 31 stycznia o godzinie 18.00 w Kinie Elektronik i budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Imprezę rozpocznie oficjalna premiera spotów promujących kampanię społeczną „programuj.gov.pl”. Odbędzie się również koncert zespołu Percival (ścieżka dźwiękowa do gry Wiedźmin 3).

Po części oficjalnej w sali Kina Elektronik zapraszamy do budynku Uczelni na drugą część wydarzenia- #TweetupGame, testy najnowszych gier 11 bit studios, prezentacje VR (m.in. VR Hyper Arena, De Profundis Beksiński VR, Mythic Owl) i mini bankiet.

Zwracam się również z gorącą prośbą o udostępnienie niniejszego zaproszenia wszystkim Członkom Towarzystwa.

Z góry dziękuję i będę bardzo wdzięczna za potwierdzenie przybycia.

Pozdrawiam serdecznie,

--

Ewa Maria Szczepanowska
Dyrektor Kreatywny
Warszawska Szkoła Filmowa
ul. Generała Zajączka 7

www.szkolafilmowa.pl