Krakowskie Koło PTBG przy ISA UJ

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Augustyn Surdyk » Cz gru 16, 2010 10:16 pm

Z tego co wiem zapowiadane powyżej spotkanie odbyło się w listopadzie 2009 r. i wyłoniono podczas niego nowe władze Koła. Skład Zarządu zostanie zatwierdzony na najbliższym Walnym Zebraniu Członków PTBG w przyszłym roku (2011) przy okazji kolejnej konferencji PTBG w Poznaniu. Niepokoi jedynie brak informacji o aktywności Koła (w formie ustalonej podczas zebrania – regularnych bądź nieregularnych spotkań Koła lub innej) na forum PTBG (vide wątki Kół Poznańskiego, Bydgoskiego, Gdańskiego wskazujące na różne formy działalności Kół).
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Pn kwi 04, 2011 11:10 am

Ja jestem obecnym prezesem i poza próbami organizowania się i wstępną listą ciekawych tematów nie zostały podjęte działania, o których wiem, za czasu mojej kadencji.
Dlatego, że nie ma teraz żadnych działań, uważam, że osoba, która się tego wstępnie podjęła, nie wzięła na siebie aktywnej roli prezesowania (to była bardzo zajęta osoba z tego co pamiętam, byłem na tym spotkaniu).

Dlatego nadal uważam, że 'wakat' na stanowisko prezesa jest otwarty - niech sięgnie po niego osoba, która będzie działać, a nie tylko mówić, że będzie działać.

Pozdrawiam
Bartłomiej 'Swistak_kr' Piotrowski
Zapraszam do kontaktu: www.goldenline.pl/bartlomiej-piotrowski2
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Augustyn Surdyk » Śr kwi 13, 2011 2:39 am

Na najbliższym Walnym Zebraniu członków PTBG - najwyższej statutowej Władzy Towarzystwa (przy okazji VII. konferencji w listopadzie) m.in. zostaną zatwierdzone nowe Koła wraz z ich Zarządami wg ostatnich protokołów Walnych Zebrań członków Kół. Dotyczy to Kół: Gdańskiego, Bydgoskiego i Krakowskiego, które dotąd funkcjonują na zasadzie wstępnego zatwierdzenia przez Zarząd Główny PTBG.

Do Zarządu Głównego PTBG dotąd nie wpłynął protokół z ostatniego Walnego Zebrania członków Krakowskiego Koła PTBG, więc jak dotąd wszystko wskazuje na to, że pod głosowanie Walnego Zebrania członków PTBG zostanie poddany skład osobowy Zarządu Koła wraz z osobą Przewodniczącego z pierwszego Spotkania Założycielskiego.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » So kwi 23, 2011 3:22 pm

Za protokół dotyczący ostatniego zebrania z tego co wiem miał odpowiadać już następny prezes.
Ja chcę przekazać swoją funkcję od ponad roku. Mam nadzieję, że będzie ktoś z Krakowa kto przejmie tą funkcję i staram się do tego napotkanych ludzi związanych z tematem namawiać.

Pozdrawiam
Bartłomiej 'Swistak_kr' Piotrowski
Zapraszam do kontaktu: www.goldenline.pl/bartlomiej-piotrowski2
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Augustyn Surdyk » So kwi 23, 2011 4:04 pm

Małe sprostowanie - zgodnie ze statutem (http://ptbg.org.pl/strona.php?id=4) w Zarządzie Głównym PTBG ani w Zarządach Kół nie ma "Prezesów" tylko są Przewodniczący. Funkcje te mogą pełnić oczywiście osoby, które są członkami PTBG.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Wt kwi 26, 2011 8:28 am

Ok, mój błąd, nie prezesem tylko przewodniczącym.

Jeśli jest ktoś chętny ponownie zapraszam do zgłaszania się i wykazania zainteresowania tematem.

Pozdrawiam
Bartłomiej 'Swistak_kr' Piotrowski
Zapraszam do kontaktu: www.goldenline.pl/bartlomiej-piotrowski2
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Augustyn Surdyk » N lis 27, 2011 8:56 pm

Podczas ostatniego posiedzenia Walnego Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Badania Gier (19.11.2011 w Poznaniu) podjęto szereg ważnych decyzji na najbliższą kadencję 2012-2015. Wśród nich znalazły się m.in.:
- zatwierdzenie nowych Kół PTBG – Bydgoskiego i Gdańskiego.

Zatwierdzenie Koła Krakowskiego nie zostało poddane pod głosowanie z powodu braków formalnych. W związku z tym Krakowskie Koło PTBG przy AP w Krakowie nadal funkcjonuje na zasadzie wstępnego zatwierdzenia przez Zarząd Główny PTBG (aktualna lista Kół PTBG wraz ze składami Zarządów dostępna tutaj: http://ptbg.org.pl/strona.php?id=7).
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Augustyn Surdyk » Pt gru 02, 2011 8:15 pm

Uprzejmie przypominam, iż zgodnie ze zmianami w Statucie PTBG dot. funkcjonowania Kół (§. 32. Statutu, całość dostępna tutaj: http://ptbg.org.pl/strona.php?id=4) są one zobowiązane do przeprowadzenia wyborów Zarządów Kół na najbliższa kadencję 2012-2015. Zgodnie ze Statutem w skład Zarządu Koła wchodzi Przewodniczący oraz dwóch członków bez funkcji. Protokoły z Walnych Zebrań Kół należy przesłać w wersji wydrukowanej lub cyfrowej do Zarządu Głównego PTBG.

Protokół powinien zawierać porządek obrad, wynikowe sprawozdanie z przebiegu zebrania, podpis Przewodniczącego oraz drugiej osoby pełniącej funkcję Sekretarza zebrania, podjęte uchwały z wynikami głosowań oraz listę uczestników zebrania z odręcznymi podpisami.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » N maja 27, 2012 8:45 pm

To co mam zrobić?
Bo działań realnych żadnych nie ma, ja bardzo chętnie bym koło komuś przekazał, informuję o tym od dawna.
A w wypadku spotkania, nie wiem czy Dr. Henryk Noga nadal wyrazi poparcie dla projektu.

ps; prosiłbym w miarę możliwości o odpowiedź bardziej w formie e-mailowej bo nie jestem na bieżąco z tym forum.
Zapraszam do kontaktu: www.goldenline.pl/bartlomiej-piotrowski2
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Augustyn Surdyk » Pn maja 28, 2012 4:02 pm

Największy problem stanowi brak protokołów ze spotkań Koła. Jeśli nie będzie innego wyjścia trzeba będzie zorganizować jeszcze jedno spotkanie założycielskie. Obszerniejszej odpowiedzi udzieliłem w mailu.

Pozdrawiam serdecznie

Augustyn Surdyk
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Michał Mochocki » Wt maja 29, 2012 12:53 pm

Co do braku realnych działań - wszak dr Majkowski i mgr Argasiński, prowadzący zajęcia z projektowania gier na UJ (http://www.gry-wideo.if.uj.edu.pl/) są członkami PTBG. A wiem skądinąd, że na naszą tegoroczną konferencję szykuje się spora grupa ich studentów. Trudno więc twierdzić, że PTBG jest w Krakowie nieobecne czy że krakowscy członkowie nic nie robią. Robią, tyle że nie w formie Koła.
Michał Mochocki
Badacz Gier
 
Posty: 140
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 9:08 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Tomasz Majkowski » Pt cze 22, 2012 8:45 pm

Szanowni Państwo,

uwolniony spod nadmiaru obowiązków (czy też: zmierzający do uwolnienia się spod nadmiaru obowiązków) postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć próbę reanimacji pomysłu Koła Krakowskiego. Z tym, że z powodów formalnych, przy UJ - która jest wszakże moją almą matrą.

Wkrótce informacje o proponowanym zebraniu założycielskim.

pozdrowienia!
Tomasz Z. Majkowski
Tomasz Majkowski
Badacz Gier
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz gru 08, 2011 12:06 pm

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Jerzy Szeja » N cze 24, 2012 3:26 pm

Przy UJ będzie znakomicie :-D

Powodzenia!
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Michał Mochocki » Cz lis 01, 2012 12:06 pm

Jaśnie Wielmożnych Szanownych Zainteresowanych informuję, że Zarząd Główny jednogłośnie zatwierdził protokół założycielski Krakowskiego Koła PTBG przy UJ i skład Zarządu tegoż Koła:

dr Tomasz Z. Majkowski - przewodniczący
dr Anna Nacher - członek Zarządu
p. Maciej Krawczyk - członek Zarządu

Gratulujemy serdecznie.
Michał Mochocki
Badacz Gier
 
Posty: 140
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 9:08 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Krakowskie Koło PTBG przy ISA UJ

Postprzez Augustyn Surdyk » Pt lis 02, 2012 12:43 pm

Pozwoliłem sobie zmienić nagłówek wątku w związku ze zmianą lokalizacji Koła.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron