Konferencja PTBG we Wrocławiu

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Postprzez Augustyn Surdyk » Cz kwi 07, 2005 11:50 am

Witam serdecznie dr Chmielewską-Łuczak na forum PTBG i gorąco zapraszam do udziału w dyskusjach. Zdecydowanie zabrakło specjalisty - psychologa w temacie „Gry komputerowe a przemoc”: http://ptbg.urbantrip.com/phpBB2/viewtopic.php?t=30 . Być może teraz ten temat może zostać reaktywowany.

W sprawach związanych z organizacją konferencji we Wrocławiu uprzejmie proszę o kontakt poza forum i zapraszam do udziału w pracach Komitetu Organizacyjnego.

W tej chwili trwają prace nad określeniem zakresu tematycznego konferencji, który będzie dość obszerny z uwagi na mnogość dyscyplin naukowych znajdujących pole do badań w dziedzinie gier i ich licznych zastosowań.

Serdecznie pozdrawiam

Augustyn Surdyk
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Michał Mochocki » Cz kwi 07, 2005 10:14 pm

Również witam Panią Dorotę.

Ze względu na (niemałe!) przesunięcie daty konferencji zda się wyznaczyć nowy termin na zgłoszenia. Proponowane tytuły referatów z abstraktami proszę nadsyłać do 15. maja na adres mochocki[at]dzikiepola.com lub zulus[at]studio.net.pl . Każdemu wysyłam potwierdzenie odbioru; w razie braku potwierdzenia proszę słać raz jeszcze.

pozdrawiam
Michał Mochocki
Michał Mochocki
Badacz Gier
 
Posty: 140
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 9:08 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Jerzy Szeja » Cz kwi 07, 2005 11:21 pm

Witam równie serdecznie Kol. Dorotę!

Nie wiem, czy termin na abstrakty nie za bliski - musimy najpierw rozesłać zaproszenia, nadać rozgłos...
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Michał Mochocki » Pt kwi 08, 2005 12:27 pm

Jerzy Szeja napisał(a):Witam równie serdecznie Kol. Dorotę!

Nie wiem, czy termin na abstrakty nie za bliski - musimy najpierw rozesłać zaproszenia, nadać rozgłos...


Dobrze. Niech zatem będzie termin 20. V na zgłoszenie uczestnictwa z propozycją tematu, a 20.VI na nadesłanie abstraktu. Natomiast gotowe teksty referatów proszę przysyłać do 30.IX.

pozdrawiam
Michał Mochocki
Michał Mochocki
Badacz Gier
 
Posty: 140
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 9:08 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Roman Budzowski » Wt kwi 19, 2005 12:35 pm

Witam
Ciekaw jestem, jaka jest opinia tu obecnych na taką kwestię: czy w Polsce jest miejsce na 2 konferencje z udziałem PTBG w roku?

Bo mam taki pomysł, żeby robić zimową konferencję we Wrocławiu, a wiosenną w "Szczecinie" (a dokładniej nad morzem). Komitet organizacyjny mam, program ramowy też, tylko kurcze nie mogę znaleźć komitetu programowego (tzn. chciałem, aby był przewodniczącym ktoś z Uniwersytetu Szczecińskiego, ale chyba nie potrafię nikogo przekonać do tematyki gier). Dlatego pomyślałem sobie, że zimowa byłaby organizowana tak jak jest teraz, a wiosenna z udziałem "mojego" komitetu orgranizacyjnego i "waszego" programowego. Oczywiście publikacja w planach jest jak najbardziej. Jako, że nasz wydział (Nauk Ekononicznych i Zarządzania) wykupił licencje na oprogramowanie do zarządzania konferencjami SysKon, więc ta część też jest z głowy.


pozdrawiam
Roman Budzowski
Roman Budzowski
Badacz Gier
 
Posty: 92
Dołączył(a): So kwi 16, 2005 3:05 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez Augustyn Surdyk » Śr kwi 20, 2005 2:27 am

W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji serdecznie dziękuję za propozycję współpracy. Myślę, że w obliczu obecnych wątpliwości co do miejsca konferencji, o których wspomniałem w innym dziale: http://ptbg.urbantrip.com/phpBB2/viewtopic.php?t=55 weźmiemy ją pod uwagę. Z jednej strony nie chcielibyśmy powodować kolizji z innymi konferencjami i ryzykować utratę potencjalnych zainteresowanych gości, lecz z drugiej nie chcielibyśmy zbytnio zwlekać z tą „historyczną” pierwszą konferencją. O podjęciu ostatecznej decyzji wkrótce poinformujemy wszystkich na forum.

Pozdrawiam
Augustyn Surdyk
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Augustyn Surdyk » Cz kwi 21, 2005 8:27 pm

Aby PTBG nie „straciło ducha” chciałbym poinformować w imieniu Komitetu Organizacyjnego, iż mimo przesunięcia konferencji we Wrocławiu na przyszły rok zrobimy wszystko aby tegoroczna konferencja odbyła się. W tej chwili trwają rozmowy dotyczące poprzednich ustaleń z zebrania założycielskiego na Krakonie 2005, kiedy to zadecydowaliśmy podczas Walnego Zebrania, że za miejsce konferencji obieramy Poznań.
Termin konferencji nie ulegnie dużym zmianom – najprawdopodobniej będzie to 19-20 listopada 2005 (sobota, niedziela). Będziemy na bieżąco informować o postępach w pracach nad zakresem tematycznym konferencji.

Pozdrawiam

Augustyn Sudyk
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Jerzy Szeja » Cz kwi 21, 2005 8:43 pm

... i wszystkie terminy podane przez koordynatora naukowego konferencji z ramienia PTBG - Kol. Michała Mochockiego - nie ulegly zmianie!
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości