PROŚBA O UDZIAŁ W BADANIACH NAUKOWYCH

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

PROŚBA O UDZIAŁ W BADANIACH NAUKOWYCH

Postprzez Aleksandra Brandyk » Pt cze 21, 2013 12:29 am

Drogie Koleżanki i Koledzy!
Jak wspominałam w wątku autoprezentacyjnym, jestem doktorantką III roku psychologii. W ramach swojej pracy doktorskiej badam różnice indywidualne w doświadczeniu kontaktu z symbolami (o drugiej części tematu tj. pomiędzy osobami grającymi i nie grającymi w narracyjne gry fabularne Promotor nawet nie chciał słyszeć).
Nie chcę, żeby wyniki moich badań były martwymi cyframi opartymi o próbkę studentów. NAPRAWDĘ zależy mi na tym, żeby odkryć jak LUDZIE doświadczają symboli. Wszystkie Gry są aktywnością symboliczną, a ich Uczestnicy i badacze są bardzo ciekawą i zróżnicowaną psychologicznie grupą. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich osób pomiędzy 20 a 40 r.ż. o poświęcenie mi chwili i możliwie szybkie wypełnienie 2 prostych ankiet znajdujących się pod poniższymi linkami:
http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/51a3b3bfbf653/
http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/51a087ef4ca88/
Ankiety są całkowicie anonimowe. Nie da się w nich źle wypaść i nie trzeba przy nich a wręcz nie powinno się myśleć. Odpowiadamy najszybciej jak potrafimy, kierując się naszymi pierwszymi uczuciami lub reakcjami. Twierdzenia są ogólne, żeby każdy mógł odebrać je tak, jak je odczuwa więc ankiety nie są męczące. Większości osób badanych bardzo się podobały.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.
Z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą poświęcić chwilę i pomóc mi w tworzeniu Prawdziwej - Naszej Psychologii
Aleksandra Brandyk
Badacz Gier
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz cze 20, 2013 8:57 pm

Re: PROŚBA O UDZIAŁ W BADANIACH NAUKOWYCH

Postprzez Jerzy Szeja » Pt cze 21, 2013 9:42 pm

Cóż, z racji wieku mogę tylko poprzeć prośbę Koleżanki i życzyć dobrego badania!

Tak się zastanawiam: chyba nieco lepiej by było umieścić ten list w dziale nt. RPG (ew. też w dziale nt. gier komputerowych, jeśli ankieta i takowe obejmuje).
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów


Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron