Strona 1 z 1

Wyszukiwarka konferencji - KONFERENCJA.org

PostNapisane: So paź 22, 2005 4:20 pm
przez Roman Budzowski
Witam
Temat okołonaukowy. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z wyszukiwarką/katalogiem konferencji. Organizatorów konferencji zapraszam do bezpłatnego dodania konferencji do katalogu.

www.KONFERENCJA.org

Konferencji 'growych' jeszcze w niej na lekarstwo, ale ta jedna jedyna, pierwsza konferencja PTBG już jest:
http://konferencja.org/index.php5?id=konferencja&kid=81

pozdrawiam
Roman Budzowski

PS Zapraszam do rozprzestrzeniania tej informacji wśród znajomych.
PPS Uwagi na temat serwisu mile widziane.

PostNapisane: So lis 05, 2005 5:31 pm
przez Piotr Konieczny
To bardzo ciekawa inicjatywa, gorąco popieram - taka strona powinna istnieć w Polsce już 5 lat temu :/ Warto by też podpatrzyć co lepsze rozwiązania międzynarodowe.

PostNapisane: Pn lis 07, 2005 9:33 am
przez Roman Budzowski
Piotr Konieczny napisał(a):Warto by też podpatrzyć co lepsze rozwiązania międzynarodowe.


Jak na przykład?

pozdrawiam
Roman Budzowski

PostNapisane: Śr cze 21, 2006 12:04 am
przez Augustyn Surdyk
Uprzejmie informuję (szczególnie osoby zainteresowane zastosowaniem gier komunikacyjnych [w szczególności fabularnych]w nauczaniu języków obcych), że wykład wygłoszony przeze mnie w Göteborgu na ostatniej światowym kongresie FIPLV i LMS nt. „An Introduction to the Communicative Technique of Role-Playing Games i n Teaching Foreign Languages”
(“Wstęp do techniki gier fabularnych w nauczaniu języków obcych”) jest już dostępny na stronach Fédération Internationale des Professeurs de Langues Vivantes (FIPLVG) w dziale „World Congress”/”Documents”/”English”: http://www.fiplv.org. Podczas wykładu zaprezentowałem "światu nauki” moją propozycję klasycznych gier fabularnych. Przy okazji serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się (głównie poprzez dyskusje na poprzednim forum PTBG na Yahoo) do powstania ostatecznej wersji. Tym bardziej zachęcam wszystkich Członków i Sympatyków PTBG do wspólnego opracowania pozostałych, licznych definicji pobocznych RPG.

Również na strona FIPLV jak i LMS (RIKSFÖRENINGEN FÖR LÄRARNA I MODERNA SPRÅK) http://www.lms-riks.se zamieszczono ogłoszenie o naszej najbliższej konferencji.

Serdecznie pozdrawiam

Augustyn Surdyk

PostNapisane: Śr cze 21, 2006 12:05 am
przez Augustyn Surdyk
Przy okazji polecam stronę informacyjną konferencji językoznawczych (również dotyczących gier): http://linguistlist.org/callconf/index.html