5 o'clock PTBG tea.

Dyskusje nie całkiem a nawet całkowicie nienaukowe

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

5 o'clock PTBG tea.

Postprzez Tomasz Kaczmarek » Śr lis 17, 2010 2:26 pm

Po pierwsze wybaczcie korzystanie z pseudonimu zamiast imienia i nazwiska (przyzwyczajenie zawodowe).

Po drugie wpadliśmy wraz z Magdaleną Słowińską na koncept jakiś spotkań tutaj w Anglii, więc jakoś PTBG spróbujemy wypromować wśród Polonii, ktoś chętny bądź też zainteresowany wsparciem?
Tomasz Michał Filip "Fanotherpg/tm2fk" Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek
Badacz Gier
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr lis 17, 2010 1:06 pm

Re: 5 o'clock PTBG tea.

Postprzez Jerzy Szeja » Cz lis 18, 2010 12:25 am

Ciekawy pomysł, choć zapewne raczej dla obecnych na Wyspach.

BTW: niestety nie dopuszczamy nicków. Tak ustaliliśmy 6 lat temu. Proszę o zmianę.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Re: 5 o'clock PTBG tea.

Postprzez Magdalena Slowinska » Pt lis 19, 2010 7:26 pm

Witam serdecznie pasjonatów herbaty. Jako, ze wyspiarkosc bywa ciekawym stanem losu oraz zywota przypominam o ostatnich newsach dotyczacych zaistnialej niedawno sytuacji spoleczno-kontrowersyjnej: CAT BINNING. Pani, ktora wrzucila laszácego sie do niej kotka do kubla na smieci zostala nie tylko ukarana 200 funtami grzywny, ale i uczyniono ja bohaterká (czarnym charakterem) niezwykle imersyjnej gry pt: CAT BINNING wlasnie.

Oto link: http://www.fatbobgames.com/catbinning/.

Jesli ktos poczuje sie nagle poirytowany grywalnosciá CAT BINNING jest na to rada - gra IRRITAITING STICK - http://www.youtube.com/watch?v=VTjdSIn- ... re=related ;-)

Ciekawym jest, jak gry tego typu angazuja co niektorych graczy na wiele godzin...addictive games the best games - jak to bywa w show biznesie;-)

Pozdrawiam,

M.
Magdalena Slowinska
Badacz Gier
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lis 18, 2010 9:27 pm

Re: 5 o'clock PTBG tea.

Postprzez Tomasz Kaczmarek » Pt lis 19, 2010 9:37 pm

Panie Jerzy,

Chciałbym zaznaczyć, że w regulaminie obowiązującym nowych użytkowników to jest tym w rejestracji nie ma ani jednego słowa o zakazie korzystania z pseudonimów. Co więcej jest on wyłącznie po angielsku i nie linkował do żadnego innego wątku. Poza tym kiedy próbowałem rejestrować się na imię i nazwisko kod php padał (co zgłosiłem panu Augustynowi).

Także dość istotny jest fakt, że ja jako użytkownik nie mam możliwości zmiany swojego loginu (zapewne jest to możliwe wyłącznie z poziomu bazy danych) z tego też względu moje dane osobowe umieściłem w stopce, która dołączana będzie do każdego mojego postu. Mimo 'umożliwienia' tego co wynika z tego tematu

W kwestii spotkania, cóż wszelkie chęci/propozycje/sugestie jak to zorganizować są mile widziane, może uda się coś zrobić tutaj w Anglii.
Tomasz Michał Filip "Fanotherpg/tm2fk" Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek
Badacz Gier
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr lis 17, 2010 1:06 pm

Re: 5 o'clock PTBG tea.

Postprzez Jerzy Szeja » So lis 20, 2010 7:06 am

Szanowny Kolego!

Przecież dział "Zasady korzystania z forum" jest bardzo widoczny. A jeśli Kolega chce link: viewtopic.php?f=7&t=21

Prawdopodobnie jest jakiś kłopot z polskimi literami przy tej wersji forum, ale można stworzyć profil i bez polskich znaczków.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów


Powrót do Tawerna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron