20 lat MiM i MAG

Dyskusje nie całkiem a nawet całkowicie nienaukowe

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

20 lat MiM i MAG

Postprzez Adrian Kuc » Pt sie 09, 2013 8:32 am

Z okazji dwudziestolecia MAGa i powstania pierwszego pisma poświęconego grom fabularnym Magii i Miecz przygotowałem mały trybut.
Na blogu Gry Fabularne zgromadziłem wypowiedzi ówczesnych redaktorów, autorów oraz hobbystów.
Można zapoznać się z wypowiedziami Jakuba Kubala, Michała Markowskiego, Marcina Roszkowskiego, Sławka Września, Marcina Segita, Marcina Kuczyńskiego, Artura Marciniaka, Piotra Korysia, Ignacego Trzewiczka, Piotra Gnypa. Tomasz Kreczmar, Daniel Szukalski, Jerzy Rzymowski, Marcin Baryłka, Maciej Nowak-Kreyer, Michał Karkuciński, Piotr Haraszczak, Tomasz Chmielik, Marcin Zawiślak,Jacek Brzeziński.

Link:
http://gryfabularne.blogspot.co.uk/2013 ... iedzi.html
http://gryfabularne.blogspot.co.uk/2013 ... dzi_8.html
WWW.GITGAMES.pl
Adrian Kuc
Badacz Gier
 
Posty: 31
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 7:00 pm

Re: 20 lat MiM i MAG

Postprzez Augustyn Surdyk » Pn sie 19, 2013 10:01 pm

- To świetny pomysł. Byłem wiernym czytelnikiem MiMa od początku i do teraz grywam ze znajomymi w "Kryształy Czasu" (z niecierpliwością czekaliśmy na nr 6 z listą czarów, żeby w końcu można było zagrać :) ) . W międzyczasie przewinęło się mnóstwo innych systemów, ale jednak ten przypadł nam najbardziej do gustu i być może po części przez sentyment, po części przez czas poświęcony na "prostowanie" niektórych spraw dot. mechaniki nadal chętnie do niego wracamy.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: 20 lat MiM i MAG

Postprzez Adrian Kuc » So sie 31, 2013 10:22 am

Artur Szyndler pracuje z ludźmi z krysztalyczasu.pl nad nową wersją. Trwa to ale ponoć idzie do przodu.
WWW.GITGAMES.pl
Adrian Kuc
Badacz Gier
 
Posty: 31
Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 7:00 pm


Powrót do Tawerna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron