Praca magisterska-Potrzeby psychiczne graczy komputerowych

Gry komputerowe itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Praca magisterska-Potrzeby psychiczne graczy komputerowych

Postprzez Sabina Synowiec » Wt lip 03, 2012 10:33 am

Witam,
Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim Państwu z PTBG za to, że dzięki stronie internetowej PTBG, udostępnionemu "Homo Ludens", a przede wszystkim świetnych publikacjach naukowych, byłam w stanie napisać pracę magisterską, którą obroniłam wczoraj na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie :-). Bez Państwa nie byłabym w stanie napisać tak dobrze ocenionej pracy na temat gier komputerowych. Chciałabym tutaj serdecznie podziękować zwłaszcza tym z Państwa, którzy są autorami książek i artykułów będących podstawą części teoretycznej mojej pracy dotyczącej gier, a więc: Pani M. Hopfinger, Panu J. Szei, Pani D. Urbańskiej-Galanciak, Panu M. Filiciakowi, Panu S. Justowi. Ogromnie dziękuję również Panu R. Bombie za udzielenie mi informacji odnośnie istnienia PTBG (za pośrednictwem koleżanki, która uczęszczała na Pana zajęcia)! W swojej pracy starałam się zbadać i opisać związek pomiędzy nasileniem poszczególnych potrzeb psychologicznych studentów, a preferencjami w zakresie gatunków gier komputerowych. Uzyskane publikacje PTBG stanowiły dla mnie nieocenioną pomoc w napisaniu części teoretycznej odnoszącej się do gier i interpretacji wyników badań.

Z wyrazami szacunku,
Sabina Synowiec.
Sabina Synowiec
Badacz Gier
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 10:44 am

Re: Praca magisterska-Potrzeby psychiczne graczy komputerowy

Postprzez Augustyn Surdyk » Wt lip 03, 2012 11:56 pm

W imieniu redakcji "Homo Ludens" bardzo dziękuję za miłe słowa i gratuluję zdanego egzaminu dyplomowego!
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Praca magisterska-Potrzeby psychiczne graczy komputerowy

Postprzez Jerzy Szeja » N lip 08, 2012 1:28 am

A ja pozwolę sobie podziękować w imieniu wszystkich wymienionych członków PTBG (prof. Hopfinger też jest członkiem, w dodatku honorowym).
I również gratuluję!

Serdecznie pozdrawiam
Jerzy Szeja
przewodniczący PTBG
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Re: Praca magisterska-Potrzeby psychiczne graczy komputerowy

Postprzez Sabina Synowiec » Pt lip 13, 2012 6:44 pm

Dziękuję :-)
Sabina Synowiec
Badacz Gier
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 10:44 am


Powrót do Dyskusje o grach komputerowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron