Czasopisma o grach komputerowych a e-ziny

Gry komputerowe itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Czasopisma o grach komputerowych a e-ziny

Postprzez Adam Wojciechowski » Wt sie 07, 2012 7:33 pm

Witam.

Zrobiłem sobie ten licencjat z kulturoznawstwa, a teraz zapisałem się na uzupełniające magisterskie dziennikarstwo. Tak sobie pomyślałem o pracy magisterskiej (licencjat rok pisałem, więc magisterka mi zejdzie z dwa lata chyba:D), której celem byłaby analiza porównawcza czasopism o grach komputerowych (np. CD-Action) z wszelkiej maści serwisami i e- zinami (Gry-Online, Twierdza Insimilion, MiastoGier, itd.). Jak Koledzy myślą? czy na "polskim podwórku" to jest możliwe czy literatury za mało do tego? Jakieś sugestie?
Adam Wojciechowski
Badacz Gier
 
Posty: 42
Dołączył(a): Śr lis 26, 2008 8:56 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Czasopisma o grach komputerowych a e-ziny

Postprzez Augustyn Surdyk » Wt sie 21, 2012 11:27 pm

Pomysł na pracę magisterską wydaje mi się ciekawy, pod warunkiem, że zostaną w niej ujęte wszystkie wspomniane media na naszym rynku (a aż tak wiele ich w końcu nie ma). Jednak to nie moja dziedzina i najlepiej skonsultować pomysł z potencjalnym promotorem. W każdym razie trzymam kciuki za powodzenie i zapraszam na naszą najbliższą konferencję w listopadzie (http://gry.konferencja.org) - zapewne zebrani, w trakcie dyskusji po wygłoszeniu referatu choćby prezentującego wyniki badania pilotażowego, będą w stanie więcej podpowiedzieć.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Dyskusje o grach komputerowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron