Praca

Dyskusje nie całkiem a nawet całkowicie nienaukowe

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Postprzez Przemysław Bociąga » Wt cze 20, 2006 12:53 pm

Monika Bombol napisał(a):W tym problem, że nie ;) Jeszcze Wawka :cry: Choć do Otwocka mam niedaleko ;)
Za to mam Szybką Kolej Miejską :D to do Ochoty mi 45 min schodziło :D ...jeszcze kilka dni, później ją nam zabiorą :P


Podaję hasło: Falenica. Tak, SKM było fajne i też mi go będzie brakowało. Ale ja miałem do Ochoty tylko 25 minut :)
Pozdrawiam
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga
Badacz Gier
 
Posty: 26
Dołączył(a): Śr sty 26, 2005 6:06 pm
Lokalizacja: Warszawa, Poland

Postprzez Ryszard Rzepka » Cz cze 22, 2006 7:06 pm

Monika Bombol napisał:
Od 2004 r w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie (www.pjwstk.edu.pl). Chyba jak dotąd wciąż tylko tu.


Chyba jednak nie tylko - Bielska Wyższa Szkoła Biznesu i Informatyki im. J.Tyszkiewicza prowadzi studia o specjalności "Gry komputerowe".
Szczegóły na http://www.tyszkiewicz.edu.pl/studia.ph ... 52&sub=118
Pozdrawiam
Ryszard Rzepka
Ryszard Rzepka
Badacz Gier
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt maja 09, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Monika Bombol » Cz cze 22, 2006 9:49 pm

Ryszard Rzepka napisał(a):Monika Bombol napisał:
Od 2004 r w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie (www.pjwstk.edu.pl). Chyba jak dotąd wciąż tylko tu.


Chyba jednak nie tylko - Bielska Wyższa Szkoła Biznesu i Informatyki im. J.Tyszkiewicza prowadzi studia o specjalności "Gry komputerowe".
Szczegóły na http://www.tyszkiewicz.edu.pl/studia.ph ... 52&sub=118


Moim zdaniem super :D
Może nie powinnam, ale ich program wygląda lepiej od naszego ;)
Może nawet mają kadrę, która wie coś o tym więcej (z zamiłowania). My się sami kształciliśmy, a teraz kształcimy kolejnych :)
Ciekawe, jaki tytuł dają, czy może mają już mgr?
Monika Bombol
Badacz Gier
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt cze 13, 2006 8:28 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ryszard Rzepka » Pt cze 23, 2006 9:54 am

Niestety nie znam szczegółów - trafiłem na ich stronę przypadkiem - tak więc ocenę pozostawię jednak Tobie jako osobie bardziej "w temacie" ;)
Pozdrawiam
Ryszard Rzepka
Ryszard Rzepka
Badacz Gier
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt maja 09, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Piotr Konieczny » Śr lip 05, 2006 4:43 pm

Jesli poruszony zostal temat pracy, to ja bym sugerowal, by czlonkowie PTBG polaczyli sie poprzez LinkedIn - to jest bardzo przydatne narzedzie. Jesli bedzie nas tam wystarczajaco duzo, mozna takze stworzyc grupe PTBG wewnatrz.
Piotr Konieczny
Kandydat PhD
University of Pittsburgh
Piotr Konieczny
Administrator Forum
 
Posty: 119
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 8:08 pm
Lokalizacja: Katowice, Polska - Pittsburgh, USA

Postprzez Marcin Drews » Śr paź 11, 2006 1:21 pm

Wracając do tematu pytania... Nie wiem, czy Koleżanka nadal zainteresowana jest znalezieniem pracy, ale proponuję orientować się w kręgu polskich developerów. "People Can Fly" zawsze potrzebuje kreatywnych ludzi do pracy. "City Interactive" też z chęcią przyjmie takowych. Mamy jeszcze "Metropolis Software"... Proszę próbować!

Chciałbym też zaznaczyć, iż nie są to już "zespoliki", jak to Koleżanka określiła ("City" zatrudnia przeszło 50 osób, nie licząc "outsourcingu"), lecz profesjonalne grupy twórcze, w dodatku najczęściej bardzo dobrze opłacane. Czas partyzantki minął, przynajmniej w tych trzech wymienionych przeze mnie firmach.
Pozdrawiam,
Marcin M. Drews
http://www.drews.art.pl
Marcin Drews
Badacz Gier
 
Posty: 149
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Lubin

Poprzednia strona

Powrót do Tawerna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron