Warszawskie Kolo PTBG przy WP UW

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Postprzez Maciej Ryng » Wt kwi 25, 2006 7:02 pm

W sprawie Go proponuje spotkanie 10 maja. Wydzial wciaz nie dostal naszego pisma o udostepnieniu sali wykladowej, a samorzad w sprawie uzyczenia nam drzwi organizuje spotkanie pod koniec tygodnia.

Kolego Szeja, czy jest Kolega jutro w Warszawie? Proponuje spotkanie o 14 w Paradoksie, zeby podpisac podanie do dziekana, ktore wlasnie pisze. Sprawa wyglada tak, ze nawet jezeli Wydzial zgodzilby sie uzyczyc nam sali w srode, to byloby to po godzinie 15 lub nawet po 17. W pozostale dni tygodnia sprawa wyglada podobnie.

Udalo mi sie znalezc kilka osob, ktore moglyby byc zainteresowane uczestnictwem w PTBG. Gdy obowiazki mi na to pozwola, przejde sie kiedys do nich na jakis dyzur i porozmawiam z nimi.
Maciej Ryng
Badacz Gier
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt gru 20, 2005 3:25 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jerzy Szeja » Wt kwi 25, 2006 7:12 pm

Nie chce mi się przyjeżdżać na samo podpisanie. Proponuję wysłać do mnie pocztą elektroniczną, a ja wydrukuję, podpiszę, podbiję i wyślę pocztą (zwykłą).

A jak sprawa w IKP, Kolego Schmidtke? Może tam byłaby jakaś sala?

Wchodzi jeszcze w grę zapewne APS, ale nie pytałem Kol. Wałaszewskiego - niedawno po długiej chorobie zmarła Mu Mama... Nie miałem śmiałości zawracać głowę taką błahostką.

Możemy pewnie też w gościnnych salkach Paradoksu. Chyba przygodni obserwatorzy nic nie szkodzą?

Oczywiście zawsze jesteśmy otwarci na nowych członków! :-)
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Piotr Schmidtke » So kwi 29, 2006 9:59 am

Jeśli chodzi o IKP, to ustaliłem, z kim powinienem się skontaktować, ale, z racji świąt i późniejszej choroby, nie zdążyłem tego zrobić. 10 maja mi pasuje. Paradoks jest o tyle dobrym miejscem, że są tam 3 zestawy do gry.
Piotr Schmidtke
Badacz Gier
 
Posty: 7
Dołączył(a): So kwi 23, 2005 1:02 am
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Maciej Ryng » Wt maja 09, 2006 10:20 pm

Powinienem byc jutro na spotkaniu, ale nie jestem w stanie powiedziec tego na 100%. Nie bede mial podania, kol. Szejo. Jak pisalem, nie do konca dogaduje sie z Samorzadem Wydzialu. Poniewaz jednak lokal w srody mielibysmy dopiero od godz. 17, mam wrazenie, ze nie jest to najpilniejsza ze spraw.
Maciej Ryng
Badacz Gier
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt gru 20, 2005 3:25 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Augustyn Surdyk » Śr gru 19, 2007 10:35 am

Podczas ostatniej konferencji w Poznaniu oraz Walnego Zebrania Członków PTBG wśród Gości znaleźli się przedstawiciele Towarzystwa Miłośników Gier Umysłowych z Warszawy – Prezes Cezary Domińczak i Kol. Dr Rolisław Jan Kolbusz (również członkowie PTBG – kontakt na liście członków towarzystwa). Kilkakrotnie w dyskusjach deklarowali oni chęć nawiązania bliższej współpracy z Warszawskim Kołem PTBG, które – sądząc po dacie ostatniego postu w tym wątku – od jakiegoś czasu nieco ‘wyciszyło’ swoją aktywność i przydałoby się wsparcie oraz nowe inicjatywy.

Padły również deklaracje powołania trzech nowych kół (Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław), co najprawdopodobniej nastąpi na początku nowego roku, lecz już na obecnym etapie przygotowań wszyscy chętni członkowie-inicjatorzy kół mogą zgłaszać się w odpowiednich sąsiednich wątkach lub/i bezpośrednio do głównych członków-inicjatorów wymaganych przez statut [V. STRUKTURA ORGANIZACYJNA TOWARZYSTWA § 30. pkt. 2. ...”Koło może być utworzone z inicjatywy minimum 5 członków-inicjatorów (w tym przynajmniej jednego pracownika naukowego lub naukowo-dydaktycznego posiadającego stopień naukowy)”...].

Działalność poszczególnych członków Warszawskiego Koła (zwłaszcza członków Zarządu Głównego) oczywiście nie ogranicza się do aktywności lokalnej, bowiem wielokrotnie reprezentują oni PTBG w różnych gremiach i zabierają głos w sprawach publicznych (jak choćby na ostatniej konferencji w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej), a także angażują się w inne przedsięwzięcia (np. ostatnia audycja i demonstracyjna sesja RPG w III programie Polskiego Radia, którą prowadzili Kol. JeRZy Rzymowski i Kol. Marcin Baryłka), w czym również przejawia się aktywność Koła.

Zakres i kierunki działalności każdego z kół są ustalane podczas Zebrania Założycielskiego, które jest automatycznie Walnym Zebraniem Koła (statut V. STRUKTURA ORGANIZACYJNA TOWARZYSTWA § 30. pkt. 2.) i niekoniecznie działalność koła musi polegać m.in. na regularnie odbywanych spotkaniach jak w przypadku pierwszego powołanego – Poznańskiego Koła PTBG. Jednakże taka forma aktywności wydaje się jak najbardziej pożądana, zwłaszcza w ośrodkach skupiających tak liczną rzeszę członków PTBG jak Stolica, dla umożliwienia integracji środowiska i podejmowania wspólnych inicjatyw.

Dlatego też z całego serca życzę nawiązania udanej współpracy z TMGU, które to Towarzystwo ma w dorobku oraz w planach na najbliższy rok liczne przedsięwzięcia i zorganizowanie wielu imprez (o charakterze naukowym, edukacyjnym i sportowym: http://www.tmgu.waw.pl/artykuly/plan%20 ... 202008.pdf), a współpraca z Warszawskim Kołem PTBG może okazać się wielce korzystna dla obu stron.

Serdecznie pozdrawiam

Augustyn Surdyk
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Warszawskie Kolo PTBG przy UW

Postprzez Alek Sierżęga » Śr sie 31, 2011 10:48 pm

witam serdecznie,

chętnie nawiążę kontakt z warszawskim kołem PTBG. Mieszkam i pracuję w Warszawie.

pozdrawiam,

Alek Sierżęga
Alek Sierżęga
Badacz Gier
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 11:36 am

Re: Warszawskie Kolo PTBG przy UW

Postprzez Augustyn Surdyk » Pt gru 02, 2011 8:16 pm

Uprzejmie przypominam, iż zgodnie ze zmianami w Statucie PTBG dot. funkcjonowania Kół (§. 32. Statutu, całość dostępna tutaj: http://ptbg.org.pl/strona.php?id=4) są one zobowiązane do przeprowadzenia wyborów Zarządów Kół na najbliższa kadencję 2012-2015. Zgodnie ze Statutem w skład Zarządu Koła wchodzi Przewodniczący oraz dwóch członków bez funkcji. Protokoły z Walnych Zebrań Kół należy przesłać w wersji wydrukowanej lub cyfrowej do Zarządu Głównego PTBG.

Protokół powinien zawierać porządek obrad, wynikowe sprawozdanie z przebiegu zebrania, podpis Przewodniczącego oraz drugiej osoby pełniącej funkcję Sekretarza zebrania, podjęte uchwały z wynikami głosowań oraz listę uczestników zebrania z odręcznymi podpisami.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron