Krakowskie Koło PTBG przy ISA UJ

Ogłoszenia PTBG: Spotkania, konferencje, nowości itp. Dyskusja o organizacji i działalności PTBG itp.

Moderatorzy: Jerzy Szeja, Augustyn Surdyk, Stanisław Krawczyk

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Pt sty 09, 2009 10:46 pm

Pyt. 3 ?? mógłby Kolega doprecyzować?
Pyt. 5 - 18% odpowiedziało, że zauważa
pyt 9. bardzoooooo trudne przy obrabianiu pytań potem bo 10 tysięcy różnych odpowiedzi...
pyt 15 Odpowiedzi są takie;
Kod: Zaznacz cały
Nie
Tak: mniej niż 31zł miesięcznie
Tak: 31zł-51zł miesięcznie
Tak: 51zł-201zł miesięcznie
Tak: 201zł -501zł miesięcznie
Tak: powyżej 501 zł miesięcznie

Pyt 16. - można by było jakoś przeformułować, nie mam weny jak dokładnie, ale ogólna opinia o grach przy czymś takim w mojej ocenie by była przydatna, można by odpowiednia odpowiedzi dopasować w stylu
a. pozytywny
b. raczej pozytywny, ale to złożone zjawisko
c. neutralny lub ciężko mi się wypowiedzieć
etc...

Mógłbym jak najbardziej już pisałem wcześniej. Tylko są nie obrobione, mogę udostępnić i wyniki i pracę.

Pozdrawiam
Bartłomiej "Swistak_kr" Piotrowski

ps; został założony osobny temat http://ptbg.org.pl/forum/viewtopic.php?t=328
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Augustyn Surdyk » Wt maja 12, 2009 5:15 pm

Przepraszam, że pozwolę sobie na ten off topic dot. spraw organizacyjnych, ale jeśli chodzi o ostateczne zatwierdzenie Koła Krakowskiego uprzejmie zwracam uwagę wszystkim zainteresowanym, iż w swoim czasie trzeba będzie dokonać stosownych zmian w nazwie, które wstępnie zgodnie z drogą formalną zatwierdzi Zarząd Główny PTBG a następnie Walne Zebranie PTBG w 2011 roku. A to w związku z przekształceniem się AP w uniwersytet i zmianą nazwy na „Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie”. W tej chwili jednak nie ma pośpiechu. Najbliższe posiedzenie Zarządu Głównego PTBG przewiduje się w okolicach zbliżającej się konferencji.

Serdecznie ozdrawiam

Augustyn Surdyk
Skarbnik PTBG
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Pn cze 22, 2009 10:40 pm

Witam.

Szukam człowieka, który mógłby mnie zastąpić jako prezes Krakowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Badania Gier Przy Akademii Pedagogicznej ( KK PTBG przy AP )

pozdrawiam
Bartłomiej "Swistak_kr" Piotrowski
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jerzy Szeja » Pn cze 22, 2009 11:19 pm

A czemu?
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Wt cze 23, 2009 7:40 am

Problemem jest to, że moja drogą idzie trochę bardziej w stronę trenerstwa/coachingu. Jako prezes nie zrealizowałem żadnego poważnego projektu - na wspólnym 'myśleniu' ze Stanisławem Justem moje 'działanie' się skończyło.
Mam 'tytuł' za którym z mojej strony nic poważnego nie idzie, a może ktoś młody/ambitny kto dostanie taki tytuł zacznie działać na poważnie - to by było korzystniejsze dla PTBG.
NIE jest tak, że chcę się pozbyć tego stanowiska - bo wolę je mieć niż nie mieć. Tylko w kole są 'sami poważni ludzie', zdecydowana większość ma swoje plany i nie bardzo dysponuje czasem na koło - tak de fakto trzeba by ściągnąć (może się mylę) nowych ludzi, aby móc realizować jakiś większy projekt.
Zobaczę kto i kiedy się zgłosi, jak wypali mój pewien pomysł przez wakacje, może nie będę musiał zdawać prezesury.... Ale trzeba chętnych ludzi - bo po co KK PTBG ma istnieć 'tylko na papierze'? Skoro to może działać - np. biorąc przykład z aktywnego koła Poznańskiego.

Pozdrawiam
Bartłomiej "Swistak_kr" Piotrowski
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jerzy Szeja » Wt cze 23, 2009 12:58 pm

To jak Kolega znajdzie aktywniejszego na swoje miejsce będzie można wymienić.
W Krakowie przybył ciekawy członek PTBG.
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Pn cze 29, 2009 12:42 am

Niestety nowy członek w Krakowie - nie bardzo ma czas na odpisywanie na maile...

Jak tylko kogoś znajdę .... (na razie opis na gg, opis na nk, ani wpis na forum PTBG - nie zaowocował ANI jednym zgłoszeniem...)
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jerzy Szeja » Pn cze 29, 2009 8:05 am

Bartłomiej Piotrowski napisał(a):na razie opis na gg, opis na nk, ani wpis na forum PTBG - nie zaowocował ANI jednym zgłoszeniem...

No nie jesteśmy organizacją masową. Wręcz przeciwnie :-D
Sto kilkadziesiąt osób to raczej elitarne towarzystwo:)
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Koło Krakowskie - Co dalej?

Postprzez Erik-Jan Kuipers » Wt paź 20, 2009 12:49 pm

Witam wszystkich z Krakowa,

faktycznie się nie odezwałem, ponieważ pracuję na 2 etaty i mam własną firmę itd. Ale byłem na konferencji w Poznaniu z referatem i myślę, jeżeli kolega Piotrowski nie może dalej być naszym przewodniczącym, to chętnie się zgłoszę na jego miejsce.

Ale może najpierw się przedstawiam: jestem asystentem przy Katedrze UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Miedzykulturową. Pracuję nad pracą doktorską, wykładam (praca tłumacza z komputerem, CAT-tools, lokalizacja gier komputerowych itd.) i jestem zawodowym tłumaczem języka niderlandzkiego i niemieckiego.

Gram od dawnych czasów na pierwszyck konsolach Atari, przez C64 i dalej aż do dziś. Jestem nadal fanem Wolfensteina 3D, ale również polubiłem RPG, chociaż czasu mi brak.

Chciałbym wszystkich zaprosić na spotkanie w Katedrze UNESCO (ul. Czapskich 4, II piętro), ale zanim załatwię salę, chciałbym wiedzieć na kogo mogę liczyć??

Pozdrawiam serdecznie,
Erik-Jan Kuipers
Erik-Jan Kuipers
 

Postprzez Jerzy Szeja » Śr paź 21, 2009 9:06 pm

Bardzo się cieszę z poznania Kolegi ("poznania w Poznaniu" :-D ).
Miejmy nadzieję, że koło krakowskie da się rozruszać. Podstawa to ktoś z energią i kompetencją - i jednocześnie pracownik naukowy, bo student musiałby mieć te obie cechy jeszcze większe i połączone z obowiązkowością, dyscypliną etc., a które to cechy u studentów są raczej rzadsze niż częstsze...
Przykładem może być Koło przy UAM: prężnie działające. A czemu, to każdy, kto był na konferencji w Poznaniu, wie dobrze i już dalej kadzić Koledze Skarbnikowi nie trzeba :-)
Serdecznie pozdrawiam!
Jerzy Szeja
Jerzy Szeja
Badacz Gier
 
Posty: 701
Dołączył(a): Pn sty 17, 2005 11:52 pm
Lokalizacja: Łochów

Spotkanie w przyszłym tygodniu (czwartek 05.11.)

Postprzez Erik-Jan Kuipers » Śr paź 28, 2009 3:26 pm

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

proponuję termin spotkania naszego koła we czwartek (5 listopada) o godz. 17.00. Miejsce spotkania: sala 206 w katedrze UNESCO przy ul. Czapskich 4 (II piętro).

Czy jest to dla wszystkich dogodny termin?

Proszę o odpowiedź,
Erik-Jan Kuipers
Erik-Jan Kuipers
 

Postprzez Augustyn Surdyk » Śr paź 28, 2009 6:21 pm

Przypomnę tylko, że aby dokonać wyboru Przewodniczącego Koła dotychczasowy Przewodniczący powinien zwołać Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Koła, poprowadzić je (ew. wskazać zastępstwo) i złożyć najlepiej pisemną rezygnację z pełnionej funkcji. Po czym w tajnym głosowaniu (o ile inaczej nie zadecydują zebrani) dokonany zostanie wybór.
Ponieważ w odniesieniu do Kół statut nie mówi o wymogu kworum o wyborze decyduje zwykła większość zebranych. Sekretarz Koła powinien po zebraniu sporządzić protokół z wynikami głosowań i innymi poruszanymi kwestiami a następnie z podpisami Przewodniczącego i Sekretarza przesłać kopię (ew. wersję zeskanowaną) do Przewodniczącego PTBG dr. J. Szei, aby Zarząd Główny PTBG wstępnie go zatwierdził. Jednak formalne zatwierdzenie Koła wraz z władzami nastąpi podczas Walnego Zebrania Członków PTBG w 2011 r. (dotyczy to również Kół Gdańskiego i Bydgoskiego).
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Wt lis 10, 2009 12:25 am

Hmm... Czyli jeśli dobrze rozumiem, do 2011 oficjalnie dalej jestem prezesem?? Kurczę...
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Augustyn Surdyk » Wt lis 10, 2009 1:37 am

Gwoli ścisłości: na czele Zarządu Głównego Towarzystwa i Zarządów poszczególnych Kół stoją „Przewodniczący” (por. Statut PTBG: V. STRUKTURA ORGANIZACYJNA TOWARZYSTWA § 30.). Jeśli podczas ostatniego spotkania Koła Krakowskiego został wybrany nowy Przewodniczący a dotychczasowy uprzednio złożył pisemną rezygnację, został sporządzony protokół podpisany przez Przewodniczącego Zebraniu i Sekretarza i przesłany (choćby wersja zeskanowana mailem) do Przewodniczącego PTBG, TEN protokół zostanie podany pod najbliższe obrady Zarządu Głównego PTBG i zawarte w NIM postanowienia będą przedmiotem głosowania na Walnym Zebraniu Członków PTBG w 2011 r.
Augustyn Surdyk
Badacz Gier
 
Posty: 1177
Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 10:21 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Krakowskie Koło PTBG przy AP

Postprzez Bartłomiej Piotrowski » Cz gru 16, 2010 7:43 pm

Witam.

W środowisku KK PTBG dałem już znać jakiś czas temu - niestety był brak odzewu. Chętnie bym przekazał prezesurę nad KK PTBG komuś zainteresowanemu tematem, był jeden człowiek, który sądziłem, że tym się zajmie - ale z tego co widzę jak na razie nic się nie wypowiedział.
W razie czego proszę o kontakt ze mną przez e-mail lub facebook.

Pozdrawiam
Bartłomiej 'Swistak_kr' Piotrowski
Zapraszam do kontaktu: www.goldenline.pl/bartlomiej-piotrowski2
Bartłomiej Piotrowski
Badacz Gier
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz cze 07, 2007 8:16 pm
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o PTBG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron